Montážnik nadstavieb

    0 150

    1287932

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-16 13:35:24

    • Autoelektrikár
    • Autoklampiar
    • Automechanik
    • Robotník

    • Automobilový priemysel
    • Pomocné práce
    • Výroba

    montáž automobilových nadstavieb na nákladné a úžitkové vozidlá

    Požiadavky na uchádzača

    vyučený v obore automechanik, autoelektrikár, zámočník, strojár
    samostatnosť,
    vodičský preukaz B,C výhodou,
    vysoké pracovné nasadenie
    ochota pracovať

    životopis a motivačný list posielajte mailom info@paragan.sk
    vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor

    Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montáž nadstavieb na nákladné a úžitkové vozidlá. Vyrábame nadstavby valníkové, skriňové, izotermické, sklápacie. V našom výrobnom programe máme zaradenú aj výrobu špeciálnych nadstavieb, napr. prepravníky pre kone, pojazdné predajne a podobne. Ďalšou časťou výrobného programu je montáž a servis hydraulických čiel Dhollandia a Hubfix.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    PARAGAN SK, s.r.o.

    9

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov