Montážnik – Elektrotechnik/Elektrikár

    0 67

    1155498

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-11-10 13:34:14

    • Elektrikár
    • Elektromechanik
    • Elektromontér
    • Elektrotechnik
    • Energetik

    • Elektrotechnika a energetika

    – Montáž a inštalácia výkonových transformátorov, ich príslušenstva a práce s tým spojené,
    – revízie výkonových transformátorov a tlmiviek,
    – vykonávanie potrebných meraní a skúšok,
    – práce spojené s návrhom, výrobou a opravou komponentov,
    – aktívne podielanie sa na príprave projektov,
    – pomocné práce.

    Požiadavky na uchádzača

    – Ochota cestovať, nakoľko spoločnosť HESIA realizuje projekty aj mimo územia SR
    – schopnosť pracovať v skupine,
    – zodpovednosť, samostatnosť,
    – záujem a snaha vzdelávať sa a rozvíjať sa,
    – skúšky odbornej spôsobilosti, Zváračský preukaz a ďalšie odborné osvedčenia sú výhodou,
    – prax v odbore výhodou.

    – Stabilné pracovné miesto,
    – motivujúci systém zamestnaneckých výhod,
    – 13. plat
    – zaujímavá a tvorivá práca,
    – práca v mladom dynamickom kolektíve,
    – osobný a profesionálny rast.

    V prípade, že Vás pozícia oslovila, spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania, pošlite, prosím, svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list na emailovú adresu adamachberger@hesia.sk

    Pre viac informácií o spoločnosti HESIA, spol. s r.o. navštívne prosím našu internetovú stránu www.hesia.sk

    Spoločnosť Hesia, spol. s r.o. vznikla 22.06. 1998. Od svojho vzniku do dnešného dňa si vybudovala stabilnú pozíciu ako na slovenskom, tak na európskom trhu. Jej stabilná pozícia je podložená dlhodobým pracovným úsilím a spokojnosťou zákazníkov. Aktivity spoločnosti Hesia, spol. s r.o. sú zamerané na všetky služby, ktoré sú spojené s prepravou, montážou, prevádzkou, revíziami, opravami a diagnostikou všetkých typov výkonových transformátorov a tlmiviek, bez obmedzenia ich výkonov a menovitých napätí.

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    HESIA spol. s.r.o.

    Elektrotechnický priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý