Monitorovanie kanalizačných potrubí TV kamerou (Ref. č.: 11/2017)

    0 38

    3211045

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-10-10 12:06:54

    • Potrubár
    • Stavebný technik
    • Technický pracovník

    • Stavebníctvo a reality
    • Technika, rozvoj

    Popis práce

    – monitorovanie kanalizačných potrubí TV kamerou
    – skúšky vodotesnosti vodovodných a kanalizačných potrubí

    Požiadavky na uchádzača

    – spoľahlivosť,
    – dôslednosť,
    – flexibilita
    – technická zručnosť
    – znalosť AJ vítaná

    – preplácanie cesty do práce,
    – motivujúce finančné ohodnotenie

    Stavebná spoločnosť TuCon, a.s., so sídlom v Žiline úspešne pôsobí v oblasti stavebného podnikania na Slovensku i v zahraničí, predovšetkým ako dodávateľ stavebných prác v segmente podzemného staviteľstva a v oblasti budovania inžinierskych stavieb.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    TuCon, a. s.

    250-499 zamestnancov

    Stavebný priemysel

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy