Moderátor/Šéfanimátor

    0 1

    3185686

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-09-12 11:33:49

    • Animátor voľného času

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Moderátor (Šéfanimátor s moderátorskými skúsenosťami) na akciách prevažne pre deti v MŠ, ZŠ, Obciach, Mestách, Firemných akciách, ktoré sa uskutočňujú aj počas prac.týždňa aj počas víkendov(vždy podľa dopytu)
    V mesiacoch september/október/november – najmä odmoderovanie a zmenežovanie detských akcií ako napr. šarkaniáda,tekvičková slávnosť (vrátane animačnej činnosti + manuálna činnosť-ako prebrať a poskladať kostýmy,atrakcie,stanovištia,aparatúru)
    V mesiacoch december – odohranie Mikulášskych divadelných predstavení v MŠ,ZŠ,obce,mestá – od rána do večera podľa dopytu (nácvik na mikulášske predstavenia je 2 x víkend v novembri)
    V mesiacoch január/február/marec- odmoderovanie a zmenežovanie detských akcií ako napr. karnevaly a šibačkové slávnosti (vrátane animačnej činnosti + manuálna činnosť-ako prebrať a poskladať kostýmy,atrakcie,stanovištia,aparatúru)
    V mesiacoch apríl – podieľanie sa na školení animátorov, príprava nových projektov do firmy
    V mesiacoch – máj/jún – odmoderovanie a zmenežovanie detských akcií ako napr. MDD a rozlúčky s predškolákmi (vrátane animačnej činnosti + manuálna činnosť-ako prebrať a poskladať kostýmy,atrakcie,stanovištia,aparatúry)
    V mesiacoch – júl/august – účasť na denných tanečných táboroch našej spoločnosti + moderovanie letných akcií podľa dohody a iné
    – Jednotlivé mesiace sú nárazové (najmä december,február,máj,jún) čiže tam treba rátať s výkonom práce každý deň vrátane víkendov
    – hľadáme zodpovedného,kreatívneho moderátora,ktorý sa nebojí aj manuálnej práce s pozitívnym vzťahom k deťom(PODMIENKA!!!), je dochvíľny a dokáže zastrešiť celú akciu a viesť pod sebou team animátorov

    Požiadavky na uchádzača

    hľadáme zodpovedného,kreatívneho moderátora,ktorý sa nebojí aj manuálnej práce s pozitívnym vzťahom k deťom(PODMIENKA!!!), je dochvíľny a dokáže zastrešiť celú akciu a viesť pod sebou team animátorov
    – schopnosť odmoderovať akciu vhodnú pre detských divákov!, herecké schopnosti, tešiť sa z práce s deťmi
    – Podmienkou je vodičský preukaz B, auto(ak nie je nevadí – poskytneme firemné) – na akcie sa jazdí autom,nakoľko sa berú kostýmy, atrakcie a je nutný rýchly presun medzi jednotlivými lokalitami

    Preplatený benzín (bez amortizácie), flexibilná pracovná doba, možnosť kariérneho rastu – podieľanie sa na ďalších projektoch našej spoločnosti ako herec/moderátor/šéfanimátor, firemné auto

    V prípade ak sa Vám neozveme, Vaša žiadosť o zamestnanie(životopis/skúsenosti) bola nevyhovujúca. Uchádzačom,ktorých životopis nám vyhovuje sa ozveme za účelom pozvania na osobných pohovor.

    Tanečné, výtvarné a herecké kurzy , rôznorodá krúžková činnosť v materských a základných školách, organizovanie podujatí, eventov, moderovanie, interaktívne divadelné predstavenia, animačný program, agentúrna činnosť, zábavné atrakcie, denné tábory a iné.
    www.stepup.sk

    Možný dátum nástupu

    19.09.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    StepUP, s.r.o. – svet zábavy a umenia

    5-9 zamestnancov

    Iné vzdelávacie organizácie