Mobilný výkupný technik – SR

    0 138

    1971816

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-05 15:47:55

    • Automechanik
    • Obchodný zástupca
    • Prijímací technik

    • Automobilový priemysel
    • Obchod

    Táto pozícia patrí v našom odbore k tým najdôležitejším – vďaka dobrým Mobilným výkupným technikom sme jednotkou na trhu.
    Na pozícii sa uplatní sebavedomá osobnosť so skúsenosťami z automobilovej oblasti, zákazníckeho servisu alebo obchodu, ale aj človek, ktorý je ochotný na sebe tvrdo pracovať.
    Náplňou práce na pozícii je:
    – výkup vozidiel od zákazníkov, dealerstiev a pod.
    – zisťovanie technického stavu vozidiel
    – komunikácia so zákazníkmi
    – práca s internými systémami
    – dohadovanie dealov, samostatné riešenie dealov

    Požiadavky na uchádzača

    – skúsenosti z predaja alebo zákazníckeho servisu
    – skúsenosti s opravami automobilov v rámci servisu, alebo ako hobby
    – veľmi dobrá orientácia na automobilovom trhu (značky, modely, ceny atď.)
    – časová a priestorová flexibilita – zaškolenie v rámci SK a CZ pobočiek
    – aktívna znalosť cudzieho jazyka veľkou výhodou
    – proaktívny prístup
    – samostatnosť a zodpovednosť
    – komunikatívnosť a zvládanie námietok
    – pozícia je vhodná aj pre šikovných absolventov – mechanikov s absolvovanou min. školskou praxou, ktorí majú dobrú znalosť mechaniky vozidiel a komunikačné schopnosti a hlavne, neboja sa ich ukázať!

    – motivujúce platové ohodnotenie
    – intenzívny školiaci program 3 mesiace vrámci vybranej pobočky
    – rôznorodá, aktívna práca
    – pracovná zmluva na dobu neurčitú
    – priateľský a živý kolektív
    – zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá je najlepšia vo svojom odbore už takmer 20 rokov a stále rastie!

    Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu na nižšie uvedenú adresu.
    Do predmetu žiadame uviesť názov pobočky na ktorú reagujete.

    Na stretnutie budú pozvaní len vybraní uchádzači spĺňajúci požadované
    kritéria.

    Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti
    AUTOCENTRUM AAA AUTO, a.s., so spracovaním svojich
    osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o
    zamestnanie v zmysle zak. c. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

    Skupina AAA AUTO pôsobí na trhu už 20 rokov. Zo svojej základne v Českej Republike expandovala aj do ďalších krajín regiónu. V súčasnej dobe zaberá vedúce postavenie na trhu ojazdených automobilov v strednej Európe.

    Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek a stále rastieme …

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Autocentrum AAA Auto a. s.

    2000

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – pokročilý