Mobilný Servisný poradca

    0 122

    2057704

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-23 14:33:38

    • Klientský pracovník
    • Osobný bankár

    • Bankovníctvo

    •• Zabezpečovať vklady a výbery, realizovať prevodné príkazy
    •• Práca s platobnými kartami a ostatnými bankovými produktmi
    •• Starostlivosť o pridelené portfólio klientov
    •• Budovanie a udržiavanie vzťahu s klientmi
    •• Aktívna ponuka a predaj produktov a služieb banky existujúcim klientom
    •• Konzultačná a poradenská činnosť danej oblasti
    •• Hľadanie vhodného riešenia pre klienta
    •• Analýza potrieb klienta
    •• Doťahovanie obchodu cez nevyhnutnú administratívu
    •• Pravidelný priamy kontakt s klientom so zameraním na predaj produktov
    •• Pracovať na rôznych pobočkách v rámci kraja

    Požiadavky na uchádzača

    •• SŠ vzdelanie
    •• Min. 1 roky praxe v obchodnej / servisnej oblasti
    •• Schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne (práca s hotovosťou)
    •• Veľmi dobré komunikačné a obchodnícke zručnosti
    •• Proklientská orientácia, schopnosť viesť obchodné rokovania
    •• Obchodnícky duch
    •• Vysoké pracovné nasadenie a je schopnosť pracovať pod tlakom

    •• Stabilné zamestnanie v poprednej rastúcej spoločnosti
    •• Využívanie najmodernejších technológií a pracovného prostredia
    •• Nadštandardné zamestnanecké zvýhodnenia
    •• Možnosť osobného a kariérneho rastu
    •• Balík benefitov kultúrneho, sociálneho a športového vyžitia
    •• Zvýhodnené produkty spoločnosti a zmluvných partnerov

    V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby prevádzkovateľ HR-PEOPLE s.r.o. so sídlom Bratislava, Krížna 44 spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v zasielanom životopise a sprievodnom liste za účelom sprostredkovania zamestnania pre dotknutú osobu. Zároveň vyhlasujem, že všetky mnou uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie , pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §12 ods. 4 zákon č. 122/2013 Z.z. . Tento súhlas udeľujem na dobu 3 roky a je platný do jeho odvolania dotknutou osobou. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať..

    HR-PEOPLE sa sústreďuje na poskytovanie profesionálnych služieb v personálnej oblasti. Vysoký dôraz kladieme na humánny a profesionálny prístup čím sa stávame spoľahlivým a dôverným partnerom pre úspech nami zastupujúcich klientov, partnerov a uchádzačov.

    Hodnoty HR-PEOPLE s.r.o. sú:

    • Humánnosť
    • Rast spoločnosti
    • Profesionalita
    • Efektivita
    • Otvorená komunikácia
    • Precíznosť
    • Lojálnosť
    • Energia

    Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/11917/5434/OISS)

    Možný dátum nástupu

    Dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    HR-PEOPLE s.r.o.

    • Humánnosť
    • Lojálnosť
    • Energia

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov