Metrológ

    0 122

    1260322

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-05 21:04:24

    • Kontrolór kvality
    • Metrológ

    • Automobilový priemysel
    • Výroba

    Popis práce

    – realizácia meraní na 3 D zariadení,
    – realizácia meraní optických a mechanických meradlách,
    – koordinácia činností pre zabezpečenie plnenia Quality Customer Requirements,
    – implementácia štatistických metód a analýz pre zlepšovanie procesov,
    – MSA meradiel, metrologických prístrojov a kontrolných prípravkov,
    – vykonávanie výrobkových auditov,
    – podieľanie sa na realizácii QRQC, AP, 8D, riešenie reklamácií,
    – zabezpečenie podkladov pre PPAP a schválenia zákazníkom,
    – spolupráca pri schvaľovaní nových dodávateľov a vzorkovaní dodávok,

    Požiadavky na uchádzača

    – prax v odbore, prax v AUTOMOTIVE výhodou,
    – znalosť anglického jazyka podmienkou,
    – technické myslenie, čítanie technických výkresov,
    – ovládanie práce s PC / najmä Excel,
    – znalosť štatistických metód, MSA,
    – samostatný a zodpovedný prístup,

    – stabilná spoločnosť
    – práca v medzinárodnom tíme
    – možnosť rýchleho odborného rastu
    – práca s rôznymi procesmi a technológiami
    – 13-ty plat, letný bonus
    – finančné ohodnotenie s možnosťou každoročného nárastu

    Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

    Strojárenská firma, člen európskej skupiny, zameraná na lisovanie komponentov z plechu pre bielu techniku a automobilový priemysel.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    NPL S s.r.o.

    38

    Strojársky priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý