Metodik právneho vymáhania pohľadávok

    0 317

    863318

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-02 17:54:12

    • Konzultant

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    Hľadáme šikovného človeka pre oddelenie právneho vymáhania pohľadávok, ktorý bude zodpovedať najmä za:
    – vypracovávanie a implementáciu metodických postupov a pravidiel pre oblasť právneho vymáhania pohľadávok
    – optimalizáciu procesov právneho vymáhania pohľadávok
    – úzku spoluprácu s právnikmi spoločnosti a s pracovníkmi oddelenia právneho vymáhania pohľadávok
    – komunikáciu s advokátskymi kanceláriami, exekútorskými úradmi, správcami konkurzných podstát
    – analýza výsledkov právneho vymáhania pohľadávok z pohľadu dodržiavania pracovných postupov
    – sledovanie právnych noriem a zmien, ktoré ovplyvňujú oblasť vymáhania pohľadávok a ich implementovanie do pracovných postupov
    – školiaca činnosť

    Požiadavky na uchádzača

    – pozície je vhodná aj pre čerstvých absolventov práva
    – prax v oblasti právneho vymáhania je výhodou
    Vhodný kandidát má vysoko rozvinuté logické uvažovanie, je kreatívny, dôsledný, spoľahlivý a diskrétny. Očakávame tiež výborné verbálne schopnosti – schopnosť argumentovať, motivovať, presviedčať.

    CETELEM SLOVENSKO a.s. je finančná spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu spotrebiteľských úverov od roku 2000. Spoločnosť Cetelem bola založená v roku 1953 v Paríži a dnes je súčasťou silnej finančnej skupiny BNP – Paribas. V súčasnosti je Európskou jednotkou na trhu spotrebiteľských úverov, pričom pôsobí celosvetovo.
    CETELEM SLOVENSKO a.s. ponúka svojim zamestnancom zaujímavú prácu v dynamickom kolektíve, možnosť profesionálneho rastu a sebarealizácie, dovolenku navyše a iné výhody.

    Svoj štruktúrovaný životopis zasielajte spolu s motivačným listom na konkrétnu pozíciu na uvedené kontakty.

    Pripojte, prosím, aj súhlas so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení:

    „Udeľujem spoločnosti CETELEM SLOVENSKO a.s. dobrovoľný súhlas so spracúvaním mnou poskytnutých osobných údajov po dobu 6 mesiacov odo dňa ich doručenia na účely realizácie práv a povinností zamestnávateľa ako aj za účelom oslovenia s budúcou pracovnou ponukou. Tento súhlas môže byť odvolaný písomne.“

    Na Slovensku sa Cetelem profiluje ako finančná inštitúcia špecializujúca sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov. Poskytuje spotrebiteľské úvery priamo v miestach predaja, osobné pôžičky cez telefón aj prostredníctvom internetu a významnou súčasťou jej činnosti je vydávanie a správa kreditných kariet. Dlhodobým krédom spoločnosti je politika Zodpovedného poskytovania úverov.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Cetelem Slovensko a.s.

    Iné služby

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Strojopis – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – pokročilý