Medicínsky asistent

    0 15

    3209880

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-10-09 11:22:56

    • Farmaceut
    • Farmaceutický laborant
    • Fyzioterapeut
    • Ortopedický technik
    • Sestra

    • Farmaceutický priemysel
    • Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť

    Popis práce

    Práca vo výdajni ortopedicko-protetických pomôcok.
    Práca s pacientom, konzultácia zdravotného stavu spolu s lekárom.
    Konzultačná činnosť pri výbere rehabilitačných a ortopedicko-protetických pomôcok.
    Pomoc pri odoberaní merných podkladov pre výrobu pomôcok.
    Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie.
    Administratíva spojená s chodom výdajne.

    Požiadavky na uchádzača

    Komunikácia (jednanie s ľuďmi)
    Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
    Manuálna zručnosť
    Samostatnosť
    Empatia

    Práca v novej rozvíjajúcej sa spoločnosti.
    Možnosť kariérneho rastu.
    Stabilná pracovná pozícia so stabilným príjmom.
    Polročné odmeňovanie na základe výsledkov.

    Prosíme uchádzačov o pracovnú pozíciu aby svoje pracovné životopisy zasielali na mail: rehakova@ortotickecentrum.sk. Krátky motivačný list je výhodou.
    UPOZORNENIE! Výberové konania sa uskutočnia v centrále spoločnosti na adrese: ORTOTICKÉ CENTRUM, Prot-Top s.r.o., Stará cesta 715, Šamorín.

    Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom ortopedickej obuvi a ortopedicko-protetických pomôcok. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu ako poskytovateľ zdravotnej ambulantnej starostlivosti v oblasti ortopédia pre deti a dospelých.

    Možný dátum nástupu

    01.11.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    Prot-Top s.r.o. / ORTOTICKÉ CENTRUM

    10-19 zamestnancov

    Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý