Media manager

    0 58

    1538838

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-10-17 16:19:09

    • Obchodný manažér

    • Manažment

    Popis práce

    Máš chuť na sebe pracovať?
    Posunúť sa k úspešným?
    Myslíš si, že máš obchodného ducha a dobré prezentačné schopnosti?
    Ak áno, tak práve teba hľadáme do tímu.

    Náplň práce:
    Aktívne vyhľadávanie a vytipovanie nových klientov
    Plnenie obchodných plánov
    Komunikácia s kompetentnými osobami na strane klienta
    Prezentácia firmy a jej mediálnych produktov
    Plánovanie osobných stretnutí so zákazníkmi
    Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
    Budovanie a udržiavanie vzťahov so zákazníkmi
    Účasť na výstavách
    Zameranie na výsledok

    Požiadavky na uchádzača

    Vynikajúce prezentačné schopnosti
    Reprezentatívne vystupovanie
    Cieľavedomosť, samostatnosť, zodpovednosť
    Argumentačná zdatnosť
    Prax v oblasti obchodu – výhodou
    Operatívnosť
    Schopnosť odolávať stresu
    Vysoké pracovné nasadenie

    Ponúkame:
    • kreatívnu prácu v dynamicky sa rozvijajúcej spoločnosti
    • samostatnú a zodpovednú prácu
    • motivujúce finančné podmienky v nadväznosti na obchodné výsledky
    • možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu v dynamicky sa rozvíjajúcom vydavateľstve

    V prípade Vášho záujmu o danú pozíciu nám zašlite profesijný životopis spolu s motivačným listom na adresu: produkcia@trendymedia.sk
    Zaslaním Vášho životopisu do spoločnosti Trendy Media, s.r.o., dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov a ich uchovaniu v personálnej databáze spoločnosti Trendy Media za účelom získania zamestnania pre Vašu osobu. Tento súhlas platí až do jeho odvolania. Súčasne tým potvrdzujete, že osobné údaje uvedené v zaslanom životopise sú pravdivé a presné.

    TRENDY MEDIA, s.r.o. – vydavateľstvo prestížneho magazínu TRENDY BÝVANIE. TRENDY BÝVANIE – exkluzívny dvojmesačník zameraný na najnovšie TRENDY v oblasti BÝVANIE/DIZAJN, ARCHITEKTÚRA/STAVEBNÍCTVO, ZÁHRADA/DIZAJN, ŠTÝL/UMENIE.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    TRENDY media s. r. o.

    5-9 zamestnancov

    Vydavateľstvá, TV, rozhlas

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Začiatočník (A2)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý