Mechanik strojov a strojných zariadení

    0 1

    2954011

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-12-01 10:45:24

    • Strojný zámočník

    • Strojárstvo

    – pravidelná prehliadka strojného zariadenia (evidencia formou tzv. check listov) za účelom udržania chodu výrobnej linky v bezporuchovom stave,
    – preventívna údržba, mazanie, opravy a montáže strojov a strojných zariadení; včasná diagnostika porúch,
    – prehľad o potrebe náhradných dielov a aktívna optimalizácia nákladov,
    – koordinačné práce počas technologických prestávok a organizovanie skupiny ľudí,
    – po zaučení práce na hydraulike a rozvodoch stlačeného vzduchu,
    – práca s najmodernejšou technológiou.

    Požiadavky na uchádzača

    – vítané sú skúsenosti s čítaním technickej dokumentácie, schém hydrauliky, či skúsenosť s pneumatickými rozvodmi, prípadne orientácia v strojníckych tabuľkách,
    – vyžaduje sa praktické myslenie pre riešenie technických problémov a ideálne sú skúsenosti s prácou na dielni (výmena ložiska, prevodovky, reťaze a pohony),
    – práca mechanika vyžaduje bystrý úsudok, ochotu prevziať zodpovednosť za svoju prácu, učiť sa nové veci a spolupracovať s kolektívom,
    – vhodné je mať zváračský preukaz a skúsenosti;
    – výhodou je preukaz VZV.

    Mesačný dochádzkový bonus vo výške 64€,
    Mesačné prémie do výšky 30%
    Mzdové zvýhodnenie za prácu počas víkendov vo výške 50% priemernej mzdy zamestnanca (nad rámec ZP)
    Príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier
    Bonus za pracovné výročia podľa odpracovaných rokov
    Príspevok zamestnávateľa na starostlivosť o pracovné odevy
    Referenčný bonus tzn. bonus za odporučenie nového zamestnanca
    Všetky príplatky v súlade so Zákonníkom práce
    Pravidelné školenia a obnova preukazov
    Pravidelné lekárske preventívne prehliadky
    Garancia mzdy načas
    Práca v stabilnej nadnárodnej skupine Kronospan
    Vízia dlhodobého pracovného pomeru v príjemnom kolektíve.

    Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, pošlite svoju žiadosť spolu so životopisom na e-mailovú adresu: personalne@bucina-ddd.sk.
    Do predmetu správy uveďte: Mechanik

    Ďakujeme veľmi pekne všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôslednom a starostlivom posúdení všetkých životopisov, budeme kontaktovať len kandidátov postupujúcich na osobný pohovor.
    Ďakujeme za pochopenie.

    Spoločnosť Bučina DDD, spol. s r.o. vznikla 2. apríla 2003 ako dcérska spoločnosť spoločnosti BUČINA ZVOLEN, a. s. Nadväzuje na tradíciu drevárskej výroby vo Zvolene, kde na území súčasného závodu bola v roku 1946 založená spoločnosť Bučina.

    V roku 2003 sa stala súčasťou nadnárodnej skupiny Kronospan, jedného z najväčších a najvýznamnejších výrobcov veľkoplošných aglomerovaných materiálov na báze dreva v Európe.

    Bučina DDD, spol. s r.o. je najväčším výrobcom surových drevotrieskových dosák, laminovaných drevotrieskových dosák a lepeného dreva na Slovensku.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Bučina DDD, spol. s r.o.

    Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku