Mechanik – nastavovač automat. baliacich strojov Veľká Lomnica – 3 pracovné miesta

    0 139

    1648438

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-24 15:42:47

    • Automechanik
    • Elektromechanik

    • Automobilový priemysel
    • Elektrotechnika a energetika

    Nastavovanie automatických potravinárskych baliacich strojov podľa druhu baleného výrobku-koreniny, korenin. zmesi, ochutené cukre, kakao, pudingy … údržba a opravy strojov. Pracovné miesto vo Veľkej Lomnici, okr.Kežmarok.

    Požiadavky na uchádzača

    Spoľahlivý, zodpovedný a zručný. Prax vítaná.

    Žiadosť spolu so životopisom zasielajte na e-mailovú adresu precakova@thymos.sk.

    Hlavným predmetom činnosti spoločnosti THYMOS je výroba, balenie a predaj korenín, koreninových zmesí, konzervačných prípravkov, strukovín, prísad na pečenie, kakaa, pudingov a polievkových prísad.
    Výroba a centrálny distribučný sklad sa nachádza vo Veľkej Lomnici.
    Distribučný sklad pre západné Slovensko sa nachádza v Nitre.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    THYMOS, spol. s r.o.

    100

    Výroba potravín a nealkoholických nápojov