Mechanik elektronických zariadení – špecialista

    0 175

    2074690

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-08 12:52:26

    • Elektronik

    • Elektrotechnika a energetika

    Pozícia opravár špeciasta je pre elektrotechnika s veľmi dobrou spôsobilosťou v oblasti analógovej, číslicovej a vysokofrekvenčnej techniky
    – analýza poruchy a oprava elektronických zariadení
    – štúdium zložitých elektronických zariadení, práca s technickou dokumentáciou v ruskom jazyku

    Požiadavky na uchádzača

    – schopnosť samostatného štúdia zložitých elektronických systémov
    – schopnosť precíznej, systematickej a analytickej práce
    – prax v oblasti elektroniky je výhoda

    zaslanie:
    – motivačný list
    – životopis uchádzača

    Spoločnosť MSM Martin s.r.o. vznikla v roku 2004 transformáciou spoločnosti MSM s.r.o., ktorá nadviazala na tradíciu bývalých strojárskych závodov ZTS, ktorých experti a know-how dodnes predstavujú integrálnu súčasť spoločnosti. Ďalšou prelomovou udalosťou sa stal dlhodobý prenájom priestorov vrátane technologického vybavenia a prevzatia zamestnancov VOP Nováky od začiatku roka 2013. V súčasnosti sa spoločnosť MSM Martin zaoberá v rámci civilnej produkcie predovšetkým výrobou dielov z polyuretánu, povrchovými úpravami, likvidáciou a recykláciou airbagov a strojárenskou výrobou. V oblasti vojenského sektoru sa venuje obchodu, opravám a výrobe vojenskej techniky, zbraní , munície a výstrojného materiálu. V tejto činnosti má prevádzka takmer 60 ročnú tradíciu.
    Od 1.1.2014 prebrala VOP Bansku Bystricu, ktorá je v súčasnosti orientovaná hlavne na elektrotechnický priemysel. Hlavným predmetom činnosti MSM BB je návrh, projektovanie, výroba a opravy rádionavigačných prostriedkov, komunikačných prostriedkov,
    systémov diaľkového ovládania zariadení a opravy účelových vozidlových nadstavieb špeciálnej techniky vzdušných síl OS SR.. Medzi ďalšie aktivity prevádzkarne patri projektovanie v oblasti modernizácie špeciálnej rádiolokačnej vojenskej techniky.

    Možný dátum nástupu

    01.06.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    MSM Martin, s.r.o.

    123

    Strojársky priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy