Masér

    0 96

    1481752

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-05-16 18:13:17

    • Masér

    • Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť

    – vykonávanie rehabilitačných procedúr a asistencia pri cvičení,
    – samostatná rehabilitačná práca na úseku liečebnej telesnej výchovy, individuálne a v skupinkách na úseku fyzikálnej terapie pod vedením fyzioterapeuta,
    – vykonávanie stimulačných, reflexných a relaxačných masáží,
    – asistencia pri odborných liečebných výkonoch v rehabilitačnom centre pod vedením fyzioterapeuta,
    – spolupráca s fyzioterapeutom,
    – teamová spolupráca,

    Požiadavky na uchádzača

    – kladný vzťah k deťom, flexibilita, teamová spolupráca,
    – masér s maturitou – rekvalifikačné masérske kurzy nie sú postačujúce!
    – masérske skúsenosti,

    Osobný pohovor sa bude konať v rehabilitačnom centre Renona, Šúrovce.
    Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie. Váš CV v slovenskom, prípadne nemeckom/anglickom jazyku, nám zasielajte na e- mail: info@renona-rehabilitation.com)

    Rehabilitačné centrum zaoberajúce sa rehabilitačnou liečbou detí a dospelých pacientov s ochoreniami pohybového aparátu a centrálneho nervového systému.

    Možný dátum nástupu

    01.06.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Renona Rehabilitation

    10

    Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Úplný začiatočník (A1)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft PowerPoint – pokročilý