Marketingový výskum, administratívny pracovník

    0 2

    2601617

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-11-05 16:43:59

    • Marketingový pracovník
    • Administratívny pracovník, referent

    • Marketing, reklama, PR
    • Administratíva

    Popis práce

    – marketingový výzkum
    – príprava, tvorba a plánovanie marketingových akcií
    – zisťovanie spokojnosti zákazníkov
    – komunikácia so zákazníkmi
    – poskytovanie informácií zákazníkom
    – poradenstvo existujúcim zákazníkom
    – samostatnosť pri riešení požiadaviek

    Požiadavky na uchádzača

    – vhodné pre absolventov škôl, všetko Ťa zaučíme
    – pozitívny prístup a dobrú náladu,
    – chuť pracovať,
    – schopnosť brať veci s nadhľadom, to je pri práci s rôznymi typmi osobností klientov naozaj nevyhnutné,
    – ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie,
    – príjemný hlas, bezchybný rečový a písomný prejav,
    – ovládanie MS Word, Excel, Outlook.

    Zaškolíme ťa priamo v kancelárii.
    Ponúkneme ťa kvalitnou čerstvou kávou alebo čajom.
    Sme super kolektív, ktorého hlavným cieľom je vytvoriť príjemnú atmosféru a riešiť veci s úsmevom.

    Vhodné pre absolventov stredných a vysokých škôl.

    Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.

    Program výberového procesu:
    1. Osobný pohovor
    2. Praktická skúška

    x-poistenie s.r.o. je online porovnávač poistenia PZP. Zaoberá sa poskytovaním informácii v oblasti poistenia prostredníctvom internetu. X-poistenie sa zaoberá nezávislým poradenstvom. Našou veľkou konkurenčnou výhodou je možnosť online porovnania cien PZP a cestovného poistenia v priebehu niekoľkých minút a jeho následného uzatvorenia a to už do 5 minút.
    Budeme sa na Vás tešiť.

    Kontaktná osoba: p. Scharinger
    0948145886
    www.x-poistenie.sk

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    x-poistenie s. r. o.

    0948145886

    Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – Expert (C2)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Word – pokročilý