Marketingový pracovník_SEO/PPC/PR

    0 324

    2378012

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-06-05 18:20:59

    • Marketingový pracovník
    • PPC špecialista
    • SEO analytik

    • Marketing, reklama, PR

    – spolupráca na tvorbe novych web stránok – vytvorenie, aktualizácia, analýza konkurencie, tvorba textov
    – nastavenie PPC kampaní
    – podpora základných PR aktivít spoločnosti
    – SEO podpora vrátane link buildingu
    – spolupráca s programátorom a grafikom podieľajúcich sa na tvorbe web stránok

    Požiadavky na uchádzača

    Pre pozíciu marketingového pracovníka hľadáme do nášho tímu samostatnú osobnosť, ktorá pracuje zodpovedne a je orientovaná na výsledky.
    Kandidát by mal mať skúsenosti na obdobnej pozícií, v oblasti marketingu, tvorenia web stránok, PR článkov.

    – notebook, telefón dohodou
    – flexibilná pracovná doba
    – dobrá pracovná atmosféra v priateľskom kolektíve

    Všetkým kandidátom vopred ďakujeme za záujem, kontaktovať však budeme len tých, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

    XPERIA s.r.o. personálno-poradenská spoločnosť, vznikla s cieľom byť Vašim partnerom v oblasti HR služieb. Našim primárnym cieľom je nesklamať Vašu dôveru a vzájomnú spoluprácu napĺňať k finálnej spokojnosti s vysokou mierou aktivity, etiky a profesionality.

    Možný dátum nástupu

    asap, dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    XPERIA s. r. o.

    Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo