Marketingový manažér – junior

    0 141

    2079550

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-14 09:03:34

    • Asistent
    • Marketingový pracovník
    • Office manager

    • Administratíva
    • Marketing, reklama, PR

    Popis práce

    – asistenčné práce na marketingovom oddelení vydavateľstva
    – príprava reklamných emailov podľa plánu
    – príprava propagačných letákov ( od grafického návrhu až po zadanie do tlače )
    – komunikácia s vybranými médiami a príprava PR článkov

    Požiadavky na uchádzača

    Požadujeme ovládanie slovenského jazyka slovom aj písmom.
    Pracovitosť, presnosť, dôslednosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, tímovosť, ochota učiť sa.

    – zamestnanecké benefity
    – práca v stabilnom a úspešnom vydavateľstve
    – mladý kolektív

    Vydavateľstvo je súčasťou nadnárodnej spoločnosti s orientáciou na vydávanie odbornej literatúry a na projekty internetovej publicity.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Verlag Dashöfer, vydavateľstvo s.r.o.

    Polygrafický, vydavateľský priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Strojopis – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý