Marketingový asistent / SEO

    0 52

    2976675

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-03-16 11:14:12

    • Marketingový pracovník
    • SEO analytik

    • Marketing, reklama, PR

    – príprava, realizácia a kontrola B2B marketingových aktivít
    – SEO optimalizácia, PR články, PPC kampane
    – príprava prezentácii výsledkov marketingových kampaní pre externé firmy (PPT, Prezi)
    – zabezpečenie a vyhodnotenie promo aktivít na vybrané značky, produkty
    – analýza návštevnosti web stránok, úspešnosti kampaní, vytváranie reportov
    – administrácia webových stránok v rôznych redakčných systémoch, dopĺňanie obsahu
    – spolupráca pri vytváraní online marketingových kampaní a reklamných textov
    – príprava prezentačných materiálov, propagačných aktivít, komunikácia s DTP a grafikmi (zber podkladov, príprava textov, korektúry)
    – organizovanie menších eventov

    Požiadavky na uchádzača

    Zmysel pre detail, spoľahlivosť, dodržiavanie termínov, komunikačné a prezentačné zručnosti.

    – B2B marketing
    – internetový marketing (SEO, PPC, sociálne siete)
    – výborná znalosť Adobe InDesign, Photoshop, Microsoft PowerPoint, Excell
    – dobrá orientácia v oblasti polygrafie a v informačných technológiach

    Výhodou je znalosť strihových, grafických programov a orientácia vo videotvorbe, fotografii.

    – motivujúce firemné prostredie
    – mladý pracovný tím

    Mladá firma pôsobiaca v oblasti marketingu, videa a polygrafie nie len na SK trhu. Zaoberáme sa produkciou video-spotov, marketingovými aktivitami pre B2B segment zákazníkov, grafickými návrhmi, správou web stránok a v neposlednom rade polygrafickou výrobou.
    www.mlv.sk

    Možný dátum nástupu

    10.04.2017

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu
    • živnosť
    • internship, stáž

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    MLV

    www.mlv.sk

    1

    Reklama a prieskum trhu