Marketingový asistent / ka

    0 2

    3104891

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-06-16 15:24:19

    • Administratívny pracovník, referent
    • Marketingový pracovník
    • Marketingový špecialista

    • Administratíva
    • Marketing, reklama, PR

    Hľadáme marketingového asistenta / tku, ktorý bude zabezpečovať nasledovné aktivity:
    – tvorba databáz potenciálnych klientov
    – oslovavanie klientov (emailom, telefonicky)
    – administrácia portálu
    – support pre existujúcich zákazníkov (email, chat, telefonicky)
    – analýza trhu v danom segmente (konkurencia, partneri, predajné kanály a pod.)
    – podpora v oblasti reklamy, propagácie a predaja
    – podpora v realizácii online marketingu (newsletter, SEM, SEO a pod.)

    Hľadáme človeka na dlhodobú spoluprácu, ktorý sa orientuje v technológiách, zaujíma sa o nové trendy, inovácie a startupy. Mal by mať výborné komunikačné zručnosti, 100% pravopis a schopnosť koncepčne pracovať.

    Výhodou sú aj skúsenosti s online marketingom a práca s grafickým softwarom.

    Požiadavky na uchádzača

    – komunikatívny
    – precízny
    – emapatický
    – trpezlivý

    – možnosť osobnostného a profesionálneho rastu v oblasti marketingu a predaja
    – rôzne možnosti vzdelávania
    – získanie cenných skúseností s podnikaním, startupmi
    – rozšírenie si svojej profesionálnej siete o dôležité kontakty

    Prosím všetkých záujemcov popri životopise napísať aj pár viet o sebe, prečo by sme mali vybrať práve jeho. Budeme kontaktovať iba nami vybraných kandidátov, za pochopenie ďakujem.

    Naša spoločnosť je realizátorom rôznych internetových projektov ako napr. (www.learn2code.sk, www.webrebel.sk, www.kidscodr.sk, www.galaxycodr.com a iné).

    Pracujeme s najmodernejšími technológiami, čo nám umožňuje prinášať inovatívne produkty na trh. Máme radi vzdelávanie a stále skúšame nové veci.

    Možný dátum nástupu

    25.06.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Check IT s.r.o.

    6

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Strojopis – expert