Manipulant / Kontrolór

    0 89

    3080886

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-05-26 13:06:53

    • Operátor strojov a zariadení

    • Výroba

    Popis práce

    – príprava materiálu na ďalšie spracovanie
    – evidencia kontrolných meraní
    – označovanie výrobkov
    – uskladňovanie výrobkov do medziskladov

    Požiadavky na uchádzača

    – ochotný prístup
    – príjemné vystupovanie
    – samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
    – pripravenosť pracovať v 3 – zmennej prevádzke

    Zaujímavá práca v prosperujúcej spoločnosti, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 1997.

    – zázemie stabilnej firmy s 20 ročnou históriou
    – nadštandardné pracovné prostredie
    – viaczložkový systém odmeňovania + 13., 14. plat
    – nadštandardné príplatky za prácu nad rámec pracovného týždňa
    – stravovanie vo vlastnej kantíne
    – doprava zabezpečená na všetky 3 zmeny z Trenčína bezplatne
    – perspektíva dlhodobej a zaujímavej práce
    – spoločnosť s certifikátom Bezpečný podnik
    – spoločnosť certifikovaná podľa 4 medzinárodných ISO štandardov

    Spoločnosť EUROPIN je jedným z najväčších európskych výrobcov – plnokovových ihiel a kanýl pre zdravotnícke a farmaceutické účely. Ročne vyrobí viac ako 1 miliardu lanciet a kanýl. Na Slovensku pôsobí od roku 1997 a vyrába vo vlastných priestoroch v priemyselnom parku v Trenčianskych Stankovciach. V súčasnosti zamestnáva cca 150 zamestnancov.
    Spoločnosť má zavedený integrovaný manažérsky systém riadenia kvality a je držiteľom certifikátu Bezpečný podnik.

    Bližšie informácie o spoločnosti a jej výrobkoch Vám poskytneme pri osobnom pohovore.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    EUROPIN, s.r.o.

    80

    Ostatná priemyselná výroba