Manažér/ka objednávok

    0 144

    2092622

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-22 21:22:42

    • Administratívny pracovník, referent
    • Archivár, správca registratúry
    • Asistent

    • Administratíva

    Popis práce

    Manažérka objednávok:
    – tvorba a spracovanie objednávok
    – komunikácia s dodávateľmi
    – komunikácia so zákazníkmi a obchodnými zástupcami
    – tvorba cenových kalkulácií
    – administratíva
    – archivácia
    – agenda

    Požiadavky na uchádzača

    Zručnosť v práci s PC, komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, príjemné vystupovanie, flexibilita, precíznosť, všeobecný prehľad, schopnosť zastávať záujmy spoločnosti.

    Absolventská prax

    Životopis spolu s motivačným listom zasielajte, prosím, na mailovú adresu:

    madux.praca@gmail.com

    Všetkým Vám ďakujeme za prejavený záujem.

    Vybraní uchádzači budú následne pozvaní na osobný pohovor.
    Ak vás nebudeme kontaktovať do termínu ukončenia výberového konania, znamená to, že ste boli v prvom kole neúspešní.
    Pre veľké množstvo uchádzačov, žiaľ, nie je možné kontaktovať všetkých.
    Ďakujeme za porozumenie.

    MADUX, s.r.o.

    MADUX s.r.o. – rýchlo, lacno, kvalitne.
    Predaj plastových okien, dverí a doplnkov, interiérových dverí a zárubní. Demontáž, montáž, murárske práce.
    Naše pobočky: Bardejov, Prešov, Giraltovce, Košice, Michalovce, Banská Bystrica, Martin, Žilina, Trnava, Nitra, Bratislava.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    MADUX s.r.o.

    Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý