Manažér

    0 154

    1467514

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-07 20:32:33

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Konzultant
    • Vzťahový manažér

    • Administratíva
    • Bankovníctvo
    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    Hľadáme ľudí, ktorí sú schopní komunikovať s ľudmi (ľudia, vedúci a kolegovia), starať sa o zákazníkov, zásobovať ich informáciami, pracovať s internetom a mailami. Samozrejmosťou je neustále vzdelávanie a pracovanie na sebe.
    Do budúcnosti možnosť postúpenia na pozíciu obchodného vedúceho, ktorý má zodpovednosť za vedenie a chod kancelárie, vedenie tímu ľudí , školenia… Naša ponuka je šanca niečo dosiahnuť bez predošlých skúseností vďaka zaškolovaciemu systému práce a manažérskych zručnostiam.Hľadáme ľudí , ktorí chcú v živote niečo dosiahnuť a stúpať v kariérnom rebríčku smerom nahor
    pozície vhodné aj pre absolventov stredných a vysokých škôl a takisto ponúkame prácu pre ľudí, ktorí majú záujem privyrobiť si popri vysokej škole, zamestnaní , popri materskej dovolenke

    Keďže naša firma spolupracuje s finančným trhom, máme možnosť kontrolovať(audit) už existujúce zmluvy. V prípade, že zmluva je nastavená v prospech spoločnosti, máme nárok prerobiť ich v prospech človeka, rodiny.

    Požiadavky na uchádzača

    Medzi požadované vlastnosti na uchádzačov patrí ochota vzdelávať sa vo finančnom sektore, príjemné vystupovanie a ochota pracovať na sebe a zabezpečiť tak svoj osobnostný a zároveň firemný rast.

    Bez skúšobnej doby, zvýšenie príjmu už po 2 mesiacoch,
    Akreditované vzdelávanie
    Neskôr možnosť mať auto, notebook, telefón
    Rekvalifikácia v danom odbore a získanie certifikátu
    Pracovno oddychové cesty raz do roka v rámci EÚ
    Zvýšenie platu možné už po 2 mesiacoch
    Mladý kolektív – rôzne akcie, chaty, motivačné školenia
    Počas roka firemný notebook, a iné benefity

    Medzinárodné ekonomicko-informačné centrum EU OVB a.g. obchodujúce s informáciami na finančnom trhu na Slovensku. Zameriavame sa hlavne na prácu fyzických osôb vyjednávame lepšie podmienky pri hypotekárnych a spotrebných úveroch, vybavujeme vyplácanie starých a nevýhodných úverov a vyjednávame lacnejšie a výhodnejšie poistenia zároveň aj právnickými osobami, zastupovaním a vyjednávaním lepších podmienok v bankách, poisťovniach, stavebných sporiteľniach, DSS, DDS , lízingových a správcovských spoločnostiach pre našich klientov. Šijeme finančné stratégie na mieru všetkým a na základe objektívneho a nezávislého pohľadu.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské III. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    Barbora Straková

    Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy