Majster výroby

    0 147

    2099022

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-10-30 10:37:58

    • Potravinársky inžinier

    • Poľnohospodárstvo a potravinárstvo

    – riadi, kontroluje a zodpovedá za činnosť a organizáciu práce na výrobnom úseku,
    – zúčastňuje sa na tvorbe a rozpise plánu výroby,
    – vedie operatívno-technickú evidenciu, vyhodnocuje spotrebu surovín a materiálov,
    – navrhuje technicko-organizačné opatrenia pre zlepšenie úrovne výroby,
    – zodpovedá za dodržiavanie zásad hygieny a sanitácie vo výrobnom procese.

    Požiadavky na uchádzača

    Kandidát musí spĺňať nasledujúce kritéria:
    – spoľahlivosť, časová flexibilita, time management
    – organizačné a komunikačné schopnosti

    – práca v stabilnej spoločnosti
    – možnosť odborného rastu

    Miesto výkonu práce: Kežmarok.

    V prípade záujmu o inzerovanú pracovnú pozíciu, pošlite elektronicky do 06.11.2015 životopis so súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mail adresu. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené a vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky.

    Tatranská mliekareň a.s. expandujúca slovenská firma zaoberajúca sa spracovaním surového kravského mlieka, výrobou a predajom mliekarenských výrobkov.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    Tatranská mliekareň a.s., Kežmarok

    210

    Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý