MAINDATA – WEB programátor

    0 200

    98012

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-28 12:01:26

    • Programátor
    • Web dizajnér
    • Webmaster

    • Informačné technológie

    Podrobny popis pracovnej pozicie https://inhiro.com/job/id/3309

    1) Vyvoj frontend aplikacii v javascripte – single page framework
    2) Joomla CMS
    3) Design firemnej stranky a UI produktov
    Vitame kandidatov so zaujmom o vyvoj javascript single page aplikacii – backbone framework.

    Vyhodou je znalost Adobe Flashu

    Požiadavky na uchádzača

    Primarna poziadavka je skusenost s Javascriptom.

    Flexibilny pracovny rezim, moznost pracovat doma, doraz na vysledky.
    Moznost aktivnej sebarealizacie – podpora Vaseh inovacie a rychlej implementacii napadov.
    Atraktivne platove ohodnotenie.
    Praca v teame mladych programatorov.
    Vyrazny odborny rast pri praci na projektoch v oblastiach satelitneho internetu, digitalnej televizie, video streamingu, distancneho vzdelavania od analyzy po implementaciu, nasadenie a support u zahranicnych zakaznikov.

    Praca na vyvoji vlastnych produktov nasadzovanych v zahranici (Dubai, USA, UK, Taliansko, Urugay, Kazachstan, Indonesia, Taiwan, India, Cameroon a i.).

    statelov@maindata.sk
    0905 606 027 p. Statelov

    MAINDATA je slovenska spolocnost, so sidlom v Bratislave, vyvijuca vlastne SW a HW produkty v oblasti satelitneho internetu, digitalnej televizie, elearningu a IP streamingu.

    Medzi zakaznikov MAINDATA patri Svetova Banka (I.B.R.D.) Washington, USA, Tatanet India, Horizon Satellite Services, Dubai UAE, GULFSAT, Al-Sabah – Kuwait, Katelco – Kazachstan, ISAT – Florida, SVS Telekom – Turecko, IEC/MCOT Bangkok – Thajsko a i. Viac na

    MAINDATA vystavovala na najvyznamnejsich vystavach NAB Las Vegas, IBC Amsterdam a i.

    V oblasti digitalnej televizie vlastni patenty v USA, Australii, Juznej Afrike, Rusku ap.

    MAINDATA bola zalozena v roku 1996.

    Možný dátum nástupu

    25.05.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • stredoškolské s maturitou
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    MAINDATA, spol. s r.o.

    9

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • UNIX/Linux – základy
    • Počítačové znalosti – programátor
    • HTML – pokročilý