Logistik Planer – pozícia vhodná aj pre absolventa

    0 82

    2086472

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-17 14:27:28

    • Logistik
    • Projektový manažér

    • Doprava, špedícia, logistika
    • Manažment

    – Projektové plánovanie a kalkulácie k jednotlivým projektom
    – Vypracovanie ponúk
    – Prezentácia projektov
    – Kontaktovanie potenciálnych klientov
    – Starostlivosť o klientov
    – Nacenenie a vyhotovenie logistických riešení
    – operatívne plánovanie logistických procesov
    – optimalizácia logistických procesov

    Požiadavky na uchádzača

    – komunikácie v nemeckom alebo anglickom jazyku podmienkou
    – analytické schopnosti
    – flexibilita a schopnosť zvládať záťažové situácie
    – prezentačné zručnosti
    – schopnosť vyjednávania
    – AUTOCAD veľkou výhodou

    životopisy v slovenskom a nemeckom /anglickom jazyku zasielajte na profesia@schnellecke.sk. ozveme sa len uchádzačom, ktorí busú spĺňať naše kritériá

    Firma Schnellecke poskytuje logistické služby – skladovanie a zásobovanie materiálom, dodávky dielov v systéme JIT a nákladnú automobilovú dopravu. Na slovenskom trhu sa etablovala v nedávnom období a naďalej sa úspešne rozvíja. Je súčasťou podnikateľského združenia, ktoré má v zahraničí niekoľkodesaťročnú tradíciu s pobočkami takmer na všetkých kontinentoch sveta.

    Možný dátum nástupu

    04.05.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.

    200

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • AutoCAD – pokročilý