Lektor nemeckého, anglického, holandského a ruského jazyka

    0 3

    3179386

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-01-11 09:22:04

    • Lektor
    • Lektor, školiteľ
    • Učiteľ

    • Ľudské zdroje a personalistika
    • Školstvo, vzdelávanie, veda, výskum

    Viesť individuálne a skupinové kurzy spomínaných jazykov. Klienti sú mladí, flexibilní a príjemní ľudia. Je možné si kurzy časovo prispôsobovať.

    Požiadavky na uchádzača

    Prirodzený a príjemný človek, ktorý má záľubu v odovzdávaní poznatkov a pozitívnej energie 🙂

    Práca v centre mesta. Veľmi pekné priestory s možnosťou parkovania. Občerstvenie. Príjemný kolektív

    Vo Vašej žiadosti prosím uviesť o ktorý jazyk máte záujem

    Sme jazyková agentúra špecializovaná na korporátnu a komunálnu výučbu, preklady a tlmočenie

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    VEVE, s.r.o.

    1 zamestnanec

    Iné vzdelávacie organizácie