Kvetinár – florista

    0 1

    3447089

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-11-23 14:08:47

    • Predavač
    • Aranžér, dekoratér
    • Kvetinár

    • Obchod
    • Umenie a kultúra
    • Služby

    Popis práce

    Ako bude vyzerať váš deň na našej prevádzke?

    – viazanie kytíc, výroba dekorácií, starostlivosť o rezané a črepníkové kvety
    – predaj sortimentu zákazníkom, práca s pokladňou
    – správne vystavenie tovaru
    – sezónna úprava predajne
    – starostlivosť o predajňu, cenovky, sledovanie zásob, príprava objednávok

    Požiadavky na uchádzača

    Hľadáme kolegov, ktorí:
    – majú radi kvety rovnako ako my
    – sú nároční na poriadok, pravidlá a system
    – vedia pracovať samostatne
    – skúsenost s predajom, zákazníkom – výhodou
    – skúsenosť s viazaním kytíc – výhodou
    – máme radi usmiatych, pozitívnych a pracovitých
    – hľadáme kolegov, ktorí sa radi učia
    – nezáleží nám na vzdelaní, záleží nám na prístupe 🙂

    – u nás pri odpracovaní celého mesiaca dostanete plat 600 EUR v čistom
    – istotu stabilnej a dlhodobej práce na TPP
    – gastro lístky
    – pravidelné školenia a semináre od senior floristov
    – zľavy na produktoch pre zamestnancov
    – špeciálne odmeny pri prekročení výsledkov
    – súťaže
    – skvelý team, ktorý vie počúvať, poradiť aj naučiť
    – sme otvorení „flexibilným pracovným úväzkom“
    – sme otvorení absolventom, prípadne záujemcom/záujemkyniam, ktorí ako floristi nepracovali, ale majú vzťah ku kvetom – zaučíme Vás

    Náš výberový proces:
    – pošlite nám Váš životopis ako reakciu na tento inzerát, prípadne nám pošlite Váš kontakt, my sa s Vami spojíme

    – zorganizujeme Vám rozhovor s manažérom predajní
    – ukážeme Vám predajne a máte možnosť absolvovať „skúšobný deň“
    – v prípade, že si „padneme do oka“ dostanete od nás ponuku

    Fiori vás víta vo svete farieb, vôní, kvetov a nekonečnej krásy.
    Moderné, elegantné, štýlové…Také sú kvetinové aranžmány od Fiori.

    Sme sieť kvetinárstiev, ktoré sa neustále rozrastá a inovuje.

    Fiori je známa profesionalitou svojich floristov, ktorí vďaka kvalitným kvetom dovezených priamo z Holandska, dlhoročnými skúsenosťami, odbornými školeniami, sú schopní vytvárať originálne, moderné a vkusné kytice, kvetinové košíky, vence a kvetinové väzby rôzneho druhu na akúkoľvek príležitosť.
    Kvetinové dekorácie dodávajú domovu rodinnú atmosféru, ktorú si vďaka umeniu spoločnosti Fiori zamiluje každý.

    Sme firma s tradíciou a hodnotami, veríme v svojich zamestnancov, vďaka nim sme lepší. Čo sľúbime, to plníme. Zákazník je na prvom mieste. Načúvame Vašim radám.

    Sledujte nás na Facebooku: https://www.facebook.com/FIORI-kvety-aranžmány-406467596173027/?fref=photo

    Možný dátum nástupu

    20.12.2018

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    FIORI s.r.o.

    Maloobchod

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – Expert (C2)
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Pokladňa – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Outlook – základy