Kúrenár – montér technických zariadení budov

    0 88

    2695474

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-08-18 08:32:33

    • Montážnik/montér
    • Obsluha energetických zariadení
    • Potrubár
    • Zvárač

    • Elektrotechnika a energetika
    • Stavebníctvo a reality

    Montáž technických zariadení v rodinných domoch a budovách – ústredné kúrenie, tepelné čerpadlá, solárne systémy, plynové kotly, rozvody vody a kanalizácie.

    Požiadavky na uchádzača

    Príjemné správanie k zákazníkom a kolegom. Schopnosť samostatne riešiť problémy.

    Za 22 rokov u nás nemeškala výplata ani raz. Nikdy nekričíme na zamestnancov. Každodenné úspechy odmeňujeme spoločným potleskom. 13. plat. Preplácanie nadčasov. Osobné mesačné odmeny.

    Prvé kolo výberu sa uskutoční na základe zaslaných životopisov. Druhé kolo sa uskutoční na základe osobných pohovorov. Životopisy zasielajte na email fero@banik.sk. Vyhradzujeme si právo neprijať ani jedného z uchádzačov.

    Montážna firma v oblasti technických zariadení budov – ústredné kúrenie, plynové kotly, tepelné čerpadlá, solárne systémy, rozvody vody.

    Možný dátum nástupu

    1.9.2016

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    Banik a syn s.r.o.

    10

    Stavebný priemysel