Kumulovaná funkcia skladník a referent dopravy

    0 16

    3052716

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-05-10 11:07:09

    • Skladník
    • Vedúci dopravy
    • Vodič

    • Doprava, špedícia, logistika
    • Manažment

    Popis práce

    Skladník:
    – dovoz tovaru od dodávateľov a závoz tovaru k odberateľom;
    – preberanie a vyskladňovanie tovaru vrátane spracovania požadovanej dokumentácie;
    – servis a obsluha obchodných zástupcov pri príprave a preberaní tovaru zo skladu

    Referent dopravy:
    – plánované a operatívne nahlasovanie vozidiel do servisu;
    – sledovanie termínov EK, TK a výmen prevádzkových látok;
    – zabezpečovanie kúpy ND;
    – pravidelná kontrola celkového technického stavu vozového parku spoločnosti;
    – operatívne riešenie vzniknutých porúch a poistných udalostí vozového parku spoločnosti;
    – riešenie poistných udalostí na vozovom parku spoločnosti v súčinnosti s poisťovňou a ekonomickým úsekom spoločnosti;
    – vedenie evidencie súvisiacej s dopravou v IS Doprava;

    Výberové konanie sa uskutoční v sídle spoločnosti v Ivanke pri Nitre na základe telefonického pozvania.

    O termíne výberového konania budú vybraní uchádzači informovaní pracovníkom spoločnosti telefonicky, prípadne e-mailom v dostatočnom časovom predstihu.

    Kontaktujeme a na pohovor pozývame iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky.

    Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate automaticky súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov, uvedených v životopise, v zmysle Zákona č. 428/2002 o ochrane osobných údajov. Všetky osobné údaje budú použité iba na účel tohto výberového konania a po ukončení výberového konania budú všetky osobné údaje skartované.

    Uchádzačom, ktorí budú pozvaní na pohovor, oznámime výsledky výberového konania telefonicky, prípadne e-mailom..

    Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

    Doklady potrebné pre účasť na výberovom konaní:
    – životopis – zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu
    – doklad o maximálnom dosiahnutom vzdelaní – prineste osobne na pohovor
    – odporúčací list od predchádzajúceho zamestnávateľa – predloženie na pohovore je výhodou

    Obchodno – distribučná spoločnosť pôsobiaca na trhu SR 25. rok, zaoberajúca sa plošnou distribúciou spotrebného, rýchlo obratového, nepotravinárskeho, sortimentu formou priameho predaja do maloobchodnej a veľkoobchodnej siete predajní na území celej SR. Spoločnosť distribuuje sortiment značiek: KODAK, PHILIPS, HENKEL, BIC, DURACELL, ENERGIZER, VARTA a iné.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    MÜLLER a MÜLLEROVÁ s.r.o.

    30

    Veľkoobchod

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Skladové hospodárstvo – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy