Kuchár/ka

    0 114

    1101674

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-24 20:41:59

    • Kuchár

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Popis práce

    ZODPOVEDNOSTI:
    * príprava jedál
    * poskytovanie rýchleho a precízneho servisu pre zákazníkov
    * asistencia Demi Chefovi
    * kontrola spotreby tovaru

    Požiadavky na uchádzača

    Osobnostné predpoklady:
    – pozitítvny prístup k práci
    – kreativita
    – flexibilita (práca na zmeny)
    – zodpovednosť
    – schopnosť aktívne riešiť problémové situácie
    – tímový hráč
    – komunikačné schopnosti

    – práca v príjemnom a priateľskom prostredí legendárneho hotela Carlton patriaceho do medzinárodnej hotelovej siete Rezidor
    – interné odborné školenia
    – možnosť profesionálneho rastu
    – sociálny program

    Uchádzači o zamestnanie na konkrétnej zverejnenej voľnej pozícii udeľujú súhlas spoločnosti Carlton Property, s.r.o. so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti o prijatie do zamestnania podľa Zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon č. 428/2002 Z. z.“) počas doby trvania výberového konania. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

    Vopred Vám ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Na osobný pohovor budeme pozývať iba vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú všetky požadované kritéria.

    Radisson Blu Carlton Hotel Bratislava is a first class hotel located in the heart of Bratislava. The hotel has 170 rooms and suites and spacious conference and meeting facilities accommodating up to 360 people.

    Radisson Blu Carlton Hotel is part of Radisson Blu Hotels&Resorts, which currently operates 127 hotels in 37 countries in Europe, the Middle East and Africa, with another 30 projects under development. Radisson Blu is a four star plus, club class hotel brand with key differentiators such as the 100% Guest Satisfaction Guarantee and the Yes I can! spirit of service.

    For more information on Radisson Blu Hotels and Resorts, visit www.radissonblu.com

    For more information on Carlton Property, s.r.o. visit www.carlton.sk

    Možný dátum nástupu

    jún/júl 2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Carlton Property, s.r.o. – Radisson Blu Carlton Hotel

    70

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy