Kuchár teplá kuchyňa – príprava príloh a polievok – NH Gate One ****

    0 138

    901211

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-17 16:34:55

    • Kuchár

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Popis práce

    práca v modernej hotelovej kuchyni
    príprava jedál teplej kuchyne – príprava príloh a polievok

    Požiadavky na uchádzača

    orientácia na zákazníka a služby
    príjemné vystupovanie, ústretový prístup, komunikatívnosť
    zmysel pre poriadok
    odborné zručnosti a zodpovednosť
    flexibilita a odolnosť voči stresu

    oficiálny plat, zamestnanecká strava, pracovné oblečenie, školenia

    V prípade, že SPĹŇATE POŽIADAVKY PRACOVNÉHO MIESTA, zašlite svoj životopis s fotografiou a motivačným listom na kontaktný email.

    Ďakujeme za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

    NH GATE ONE **** patrí do medzinárodnej hotelovej siete s vyše 400 hotelmi v 28 krajinách.

    Možný dátum nástupu

    dohodou, ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    EUROHOTEL a.s.

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy