Kuchár pomocný v studenej kuchyni

    0 96

    1702554

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-20 12:55:08

    • Kuchár
    • Pomocný kuchár

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Popis práce

    – príprava raňajok
    – príprava jedál studenej kuchyne

    Požiadavky na uchádzača

    – spoľahlivosť
    – samostatnosť
    – 100% zodpovednosť
    – platný zdravotný preukaz

    – mladý kolektív
    – zamesnanecká strava
    – možnosť bezplatného ubytovania

    TATRA UNITED CORPORATION je privátna akciová spoločnosť založená v roku 1994, pôvodne určená na prevádzkovanie jedného bratislavského hotela. Postupne spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť v oblasti cestovného ruchu tak, že v súčasnosti vlastní a prevádzkuje tri hotely v Bratislavskom a Trnavskom regióne.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    TATRA UNITED CORPORATION, a.s.

    150

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.