Kuchár / Kuchárka

    0 133

    1827473

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-19 11:03:55

    • Čašník
    • Kuchár

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    príprava jedál podľa jedálneho lístka „a la carte“, príprava jedál denného menu, zodpovednosť za kvalitu vydávaných jedál, možnosť spolupodielať sa na tvorbe denného menu, sledovanie zásob, udržiavanie osobnej i pracovnej hygieny, starostlivosť o kuchynské náradie a vybavenie,práca s pizza pecou

    Požiadavky na uchádzača

    komunikatívnosť, flexibilnosť, ochota pracovať, zvládanie stresových situácií

    zamestnanecká strava

    Životopisy so súhlasom spracovania osobných údajov posielajte na e – mail restauracia@umagistra.sk kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, do predmetu uveďte názov pozície o ktorú máte záujem. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

    reštaurácia s dlhou tradíciou a dobrým menom, situovaná na hlavnej ulici v centre mesta Pezinok.

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Reštaurácia U MAGISTRA

    8

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy