Kuchár/-ka

    0 150

    1888161

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-05 15:16:08

    • Kuchár
    • Pomocný kuchár

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Popis práce

    Kuchár – príprava jedla rýchleho občerstvenia

    Možnosť kariérneho rastu – prevádzkar, zodpovedný vedúci a.i. v novo otváraných prevádzkach.

    Zaujal vás náš koncept a chceli by ste u nás pracovať? Ak áno, prosím napíšte nám na info@orbisfood.sk.

    Základné informácie:
    Hľadáme zamestnancov na pozíciu KUCHÁR. Berieme aj výpomoc/brigádnik na čiastočný pracovný úväzok. Pracuje sa pri plnom úväzku 170 hod / mesiac.

    Požiadavky:
    1. Naša prevádzka sa nachádza v centre mesta tak by bolo vhodné vedieť aspoň základy z anglického jazyka.
    2. Vzťah k jedlu –teda, že jedlo je pre vás pôžitok a doma si robievate aj niečo iné ako párky a wiffonku.
    3. Ľudia, ktorí boli aspoň 1 krát v živote mimo Slovenska a vedia, čo sa skrýva pod výrazmi kvalitné jedlo a pouličné jedlo. Nie, nie je to broskyňa so zapečeným syrom.
    4. Odvážni a kreatívni – chceme, aby u nás pracovali ľudia, ktorí sa nebudú báť prinášať vlastné nápady a vylepšenia a dokonca, ani ak budú vymýšľať vlastné recepty.
    5. Postoj – Jasné, nie je problém! Ľudí s postojom: to sa nedá, nie je možné, toto ja robiť nebudem, a pod. Takých tu naozaj nepotrebujeme a ani nikto z našich zákazníkov.

    Čo naozaj NEtreba:
    1. Pri pohovore vedieť odpovedať na otázky: čo sú vaše silné a slabé stránky a kde sa vidíte o 5 rokov 🙂
    2. Byť profesionálny alebo vyučený kuchár. Kde je vôľa tam je cesta. Ak niekto má vzťah k jedlu a k vareniu nemusí byť profík. Vaše babky tiež nie sú vyučené kuchárky! Ale samozrejme to neznamená, že kuchárov neberieme.
    3. Mať prax – ale trochu plus to môže byť .
    4. Mať špecifický vek, vzdelanie, pohlavie.

    Orbis Street Food vznikol ako inšpirácia z cestovania. V každom kúte sveta je pouličné jedlo to najlepšie a najchutnejšie, ak je pripravované poctivo a z dobrých surovín.

    Bratislava je miesto, ktoré máme veľmi radi, ale chýba tu kvalitný „street food“. Koľko krát sa vám stalo, že sa túlate večernou Bratislavou a jedinou možnosťou na jedlo v podniku sú chipsy, arašidy alebo vonku kebab a fastfood siete? Práve toto chceme zmeniť.

    Netvárime sa, že sme najväčší experti na jedlo , ani sa netvárime, že sme vynašli najzdravší spôsob rýchleho stravovania. Našim základným pravidlom hodnotenia kvality je poctivosť a pomer cena/výkon. Teda ako sa jedlo pripravuje a to, čo dostanete v porovnaní s tým, koľko za to zaplatíte. Na základe toho si vyberáme aj našich dodávateľov.

    Ľudia milujú hranolky, a preto hlavným produktom Orbis Street Food sú „Traditional Original Belgium Fries“. Tieto hranolky majú vyše 150 ročnú históriu a sú populárne po celej severnej Európe. V mestách ako Brusel alebo Amsterdam sa nedajú nevšimnúť tradičné FRITKOTS (fry shops). Sme jediní na Slovensku, kto pripravuje tieto hranolky podľa originálneho postupu a z čerstvých zemiakov.

    Tak ako v iných FRITKOTS okrem pravých belgických hranoliek vám prinášame aj iný Street Food od Argentíny až po Áziu. Nechýba ani lahodná kávička, čaj alebo domáci nealko nápoj. A ak vám u nás bude naozaj niečo veľmi chutiť, môžte si produkty kúpiť aj domov.

    Náš jedálny lístok obmieňame podľa sezóny.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent strednej školy
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Orbis Food, s. r. o.

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Pokladňa – základy