Kuchár

    0 30

    2099103

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-29 11:09:13

    • Kuchár

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Hľadáme pomocného kuchára na prípravu príloh, šalátov a dezertov.

    Požiadavky na uchádzača

    Práca je vhodná aj pre absolventa, avšak prax je výhodou. Ide o prácu v kolektíve, preto tímová práca, nekonfliktnosť a schopnosť zvládať stres a vysoké pracovné tempo sú podmienkou.

    Pečovská mäsovýroba – rozrábka mäsa a výroba mäsových výrobkov

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    Hurka s.r.o.

    Výroba potravín a nealkoholických nápojov