Kuchár

    0 172

    2080070

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-15 10:29:48

    • Kuchár
    • Pomocný kuchár

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Príprava jedál v mezedopolio – grécky štýl meze – predjedlá studené a teplé, denné menu a varenie z karty – niečo ako minútky v našom ponímaní z organických a BIO produktov našej spoločnosti, najviac práce cez obedy asi na 3-4 hodiny, inak pohodová práca s pomocníkom v kuchyni

    Požiadavky na uchádzača

    samostatne rozmýšľajúci a zodpovený typ

    osobne

    Radi zaučíme a kompletne zaškolíme a naučíme variť každého, kto to má v sebe a cíti mediteriánsku kuchynu…

    Predajna spojená s reštauráciou – mezedepolio, grécky štýl viac info:
    alebo www.eliaolivashop.sk
    info@eliaolivashop.sk

    Možný dátum nástupu

    15.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    deko deko s.r.o.

    2

    Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)