Krupiér/ka s praxí i bez

    0 159

    ID ponuky v systéme profesia.sk

    2010422

    Kód jazyka, v ktorom je písana ponuka

    cz

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-11 08:53:01

    Pozícia zo zoznamu preddefinovaných pozícií

    • Krupiér

    Kategória, v ktorej je pracovná ponuka zaradená

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Popis práce

    Hledáme aktivní muže i ženy pro živé hry v kasinu. Práce na území celé ČR i v zahraničí..

    Perspektivní zaměstnání v mladém kolektivu a řada zaměstnaneckých výhod (ubytování, strava, apod.)
    Pro začátečníky je podmínkou absolvování školení.

    Požiadavky na uchádzača

    – čistý trestní rejstřík
    – aktivní přístup k profesi
    – dobrý zdravotní stav
    – ochotu učit se nové věci

    Iné výhody ponúkané zamestnancom

    – nevšední zaměstnání v mladém kolektívu
    – práce po celé ČR
    – možnost úhrady školení přes úřad práce
    – více informací na www.skolakrupieru.cz

    Typ:
    – Hlavní pracovní poměr

    Benefity:
    – v některých případech ubytování zdarma, příspěvky na stravu a možnost přivýdělku již během školení

    Ostatní:
    – vhodné pro absolventy i pro Krupiéry s praxí

    Lokalita:
    Česká republika, Slovenská republika

    Mzda:
    14 000 – 22 000 Kč/měsíc

    V případě zájmu zasílejte své zivotopisy zasílejte na: skola@skolakrupieru.cz

    Krátka charakteristika klienta spoločnosti

    Personálně-vzdělávací společnost.

    Pozícia vhodná pre absolventa

    Áno

    Typ pracovného pomeru

    • plný úvazek

    Dosiahnuté vzdelanie

    • středoškolské s maturitou
    • nástavbové/vyšší odborné vzdělání

    Názov spoločnosti

    Kariéra spol. s r.o.

    Charakteristika spoločnosti

    Počet zamestnancov spoločnosti

    45

    Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

    Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů

    Poslať spoločnosti životopis

    Zdroj: www.profesia.sk