Krupiérka

    0 138

    1933770

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-16 12:01:08

    • Krupiér

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Popis práce

    – Obsluhovanie výherných hracích prístrojov.
    – Oboznamovanie zákazníkov s pravidlami a princípmi hry.
    – Miešanie a rozdávanie hracích kariet.
    – Vykonávanie dohľadu nad regulárnym priebehom hier.
    – Zamieňanie finančnej hotovosti.
    – Podávanie alkoholických a nealkoholických nápojov.

    Požiadavky na uchádzača

    Hľadám atraktívne krupiérky do novootvorenej herne v Bratislave aj v Dunajskej Strede.
    Nástup 20.3.2015.

    Prosím uviesť, v ktorom meste máte záujem o prácu.

    – Veľmi dobré platobné podmienky

    Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite svoj životopis s fotografiou na mailovú adresu naro@naro.sk
    Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

    Predmet činnosti:
    – organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
    – poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
    – pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne

    Možný dátum nástupu

    18.03.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity
    • študent vysokej školy

    Názov spoločnosti

    Grande MGN s.r.o.

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý