Koordinátor nákupu a dopravy zberového papiera

    0 60

    2997386

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-09-27 17:50:51

    • Administratívny pracovník, referent
    • Nákupca

    • Administratíva
    • Obchod

    Popis práce

    • Komunikácia s dodávateľmi
    • Administratívne práce spojené s vystavením objednávok, kontrola faktúr, riešenie reklamácií
    • Manažovanie dodávok zberového papiera od externých dodávateľov (tvorba komplexného plánu dodávok)
    • Kooperácia s internými oddeleniami (výrobný úsek, plánovanie výroby, zákaznícky servis, finančné oddelenie)
    • Tvorba a evidencia štatistík súvisiacich s dovozom zberového papiera
    • Reporting manažérovi nákupu zberového papiera
    • Možnosť participovať na optimalizačných projektoch

    Požiadavky na uchádzača

    • Komunikačné a vyjednávacie schopnosti
    • Orientácia na detail
    • Time management

    • Nadnárodná skupina so 100% slovenským vlastníctvom
    • Možnosť participovať na medzinárodných projektoch
    • Karierny rast aj v medzinárodnom prostredí
    • Vzdelávanie zamestnancov
    • Príspevok na liečebné a rehabilitačné pobyty
    • Poukaz na naše výrobky za výhodnejšie ceny
    • Firemné akcie
    • Príspevok na stravu nad rámec zákona, závodné stravovanie
    • Odmeny k jubileám a pracovným výročiam

    SHP Group je skupinou výrobných a obchodných spoločností, ktorých predmetom činnosti je výroba a distribúcia hygienických papierových produktov.

    SHP Group zastrešuje 8 spoločností v 6 krajinách .
    SHP Group patrí k najväčším producentom hygienických papierov v strednej a juhovýchodnej Európe.
    SHP Group je aktívnym členom European Tissue Symposium (ETS).

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    SHP Harmanec, a.s.

    250-499 zamestnancov

    Výroba celulózy, papierenských výrobkov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý