Koordinátor/ka – umelecké oddelenie

    0 4

    3559307

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-12-13 08:26:47

    • Administratívny pracovník, referent
    • Špecialista pre vzdelávanie
    • Samostatný referent

    • Administratíva
    • Ľudské zdroje a personalistika
    • Štátna správa, samospráva

    Popis práce

    • Komunikácia s partnerskými zariadeniami, zmluvné vzťahy
    • prezentácia združenia v rámci priestorov nemocnice (fotky, plagáty, nástenky) na webovej stránke (banner, článok)
    • pravidelné stretnutia s vedením zariadenia, zabezpečenie bezproblémovej spolupráce
    • zápis zo stretnutí, evidencia úloh, riešenie vzniknutých otázok a úloh po konzultácií s umeleckým riaditeľom prípadne koordinátorkami
    • koordinácia vzdelávacieho programu pre partnerov
    • komunikácia s inštitúciami a organizátormi vzdelávacích aktivít na základe zadania zamestnávateľa
    • zabezpečenie celej agendy vzdelávania zdravotných klaunov na národnej a medzinárodnej úrovni
    • vedenie štatistík workshopov – mesačne
    • spolupráca na príprave plánu činnosti umeleckého oddelenia
    • spolupráca na rozvoji nových programov
    • spolupráca na príprave rozpočtu
    • reportovanie
    • podklady pre prípravu interného newslettra
    • ďalšie úlohy plynúce z vlastnej iniciatívy alebo podľa aktuálnych potrieb združenia

    Požiadavky na uchádzača

    • znalosť a záujem o neziskový sektor
    • výborné komunikačné schopnosti
    • skúsenosti s prácou s ľuďmi
    • dôslednosť
    • energia a nadšenie pre dobrú vec
    • samostatnosť
    • schopnosť plánovať, riešiť problémy a dodržiavať termíny

    • zázemie renomovanej neziskovej organizácie.
    • zamestnanie v príjemnom neformálnom pracovnom prostredí.
    • flexibilný pracovný čas, práca v príjemnom kolektíve na zmysluplnom projekte
    • možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu
    • hlavný pracovný pomer

    ● Životopis v slovenskom jazyku
    ● Spolu so životopisom nám pošlite vypracovanie tejto úlohy: Napíšte mail vedeniu nemocnice XY, kde stručne predstavíte naše združenie a našu činnosť. Cieľom mailu je prvé stretnutie s ponukou spolupráce – teda klaunovania v danej nemocnici.
    ● Podklady zašlite do 20. decembra 2018 na adresu: petra@cervenynos.sk, v predmete e-mailu uveďte: Koordinátor – umelecké oddelenie
    ● Predložením svojej žiadosti súhlasíte so spracovaním poskytnutých osobných údajov pre účely predmetného výberového konania a s uchovaním poskytnutých údajov pre účely kontaktovania s informáciou o budúcich otvorených pozíciách na obdobie 3 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek písomne odvolať zaslaním emailu na adresu info@cervenynos.sk.

    Občianske združenie ČERVENÝ NOS Clowndoctors organizuje a zabezpečuje pravidelné návštevy profesionálnych zdravotných klaunov v nemocniciach na Slovensku.

    Možný dátum nástupu

    01.02.2019

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    občianske združenie ČERVENÝ NOS Clowndoctors

    Mimovládne organizácie, občianske združenia

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Pokročilý (C1)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý