Konzultant/administrátor

    0 128

    1669982

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-25 11:40:11

    • IT konzultant

    • Informačné technológie

    – vykonávanie, koordinovanie a zefektívňovanie denných aktivít potrebných pre manažment IT sluzieb a podpory infraštruktúry
    – Riešenie incidentov a problémov na IT infraštruktúre a služieb s priamym alebo potenciálnym dosahom na kvalitu poskytovaných služieb
    – Plánovanie, implementovanie a údržba IT infraštruktúry pre podporu biznis procesov
    — Spracovanie servisných požiadaviek u výrobcu
    – Software, hardware troubleshooting
    – Udržiavanie aktuálneho repozitára služieb, software a hardware
    – Patch manažment
    – Denná kontrola poskytovaných služieb, správa zálohovacích procesov, ochrana dát
    – Konzultácie a analýza potrieb zakazníka

    Požiadavky na uchádzača

    – príjemné vystupovanie
    – kultivovaný jazykový prejav
    – asertívne správanie
    – samostatnosť a flexibilita
    – analytické myslenie, orientácia na cieľ
    – schopnosť pracovať v tíme
    – ochota cestovať na služobné cesty

    -Motivujúce a spravodlivé mzdové ohodnotenie
    -Perspektívne a stabilné zamestnanie
    -Možnosť zaškolenia, profesijný a osobnostný rozvoj, možnosť sebarealizácie

    Dynamická rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť zameraná na poskytovanie IT služieb a riešení od popredných svetových výrobcov. (www.arminius.sk)

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Arminius s.r.o.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – administrátor
    • Administrácia LAN/WAN – pokročilý