Konzultant technickej podpory

    0 141

    2055350

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-20 10:09:06

    • IT/Technical Support Specialist

    • Informačné technológie

    Vhodný kandidát bude zodpovedný za technickú podporu zákazníkov na celom svete. Podpora zahŕňa inštaláciu cez vzdialený prístup, priamo zákazníka, návrh zákazníckych riešení a hotline podporu. Neustále rozširujeme našu partnerskú sieť v krajinách USA, Kanada, Brazília, Austrália, Nový Zéland, Veľká Británia, Švajčiarsko atď. Pre našich partnerov v Amerike, Kanade atď. poskytujeme nepretržitý support aj v nočných hodinách.
    Výborná znalosť angličtiny je podmienkou.
    Pracovná doba (po zaučení) od 13:30 do 22:00 – môže byť čiastočne z domu vo večerných hodinách

    Požiadavky na uchádzača

    Požadované zručnosti / pozadia:

    Skúsenosti s Microsoft Exchange

    Schopnosť diskutovať o problémoch so zákazníkmi
    Vysoký stupeň samostatnosti v kombinácii so schopnosťou pracovať v tímovom prostredí
    Skúsenosti s CRM systémami žiaduce (napr. Salesforce.com, MS CRM, OTRS, atď)
    Výborné písomné a ústne komunikačné zručnosti v angličtine

    – Zaujímavé finančné ohodnotenie závislé na pracovných výsledkoch – bonusový systém
    – Práca v mladom tvorivom kolektíve
    – Získanie skúseností na tvorbe technických novinkách/produktoch
    – Platené Microsoft certifikačné skúšky + motivačný bonus po zložení skúšky
    – Možnosť ďalšieho profesionálneho a kariérneho rastu
    – Pružný pracovný čas
    – Naša spoločnosť v Bratislave je pobočkou americkej spoločnosti Metalogix Software so sídlom v Kanade

    Metalogix is the leading provider of products and services that help organizations migrate legacy content into Enterprise Content Management Systems and archive documentation to assist in their every day operational needs.
    Metalogix offers a compelling work environment that provides both intellectual challenge and career development. We are working on software that is at the forefront of computer science. Our team is comprised of dedicated individuals that thrive on developing solutions to challenging problems.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Metalogix Software s. r. o.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Windows – pokročilý
    • Počítačové znalosti – administrátor
    • Administrácia Windows serverov – pokročilý