Konzultant – programátor

    0 53

    1973377

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-09 14:11:16

    • IT konzultant
    • IT projektový manažér
    • Programátor

    • Informačné technológie

    Starostlivosť o zverených klientov. Implementácia ERP systému TimeLine. Programovanie v PowerBuilder a v SQL.

    Požiadavky na uchádzača

    Entuziazmus, chuť do práce, precíznosť, záujem o dlhodobé zamestnanie.

    Veľké skúsenosti s databázovým programovaním v SQL – nutnosť!
    Ovládanie nemeckého alebo anglického jazyka – nutnosť!

    Výhodou pre uchádzača je ovládanie PowerBuilderu.

    mobil, notebook, auto

    Pozícia zahŕňa veľmi veľa cestovania po strednej Európe.

    TimeLine Business Systems, k.s. je spoločnosť venujúca sa ERP systémom pre menšie a stredné výrobné a predajné firmy.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    TimeLine Business Systems k.s.

    3

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne