Konzultant Pracovnej zdravotnej služby (PZS) pre Bratislava

    0 21

    3278339

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-11-06 15:25:06

    • Verejný zdravotník

    • Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť

    Popis práce

    – člen tímu pracovnej zdravotnej služby
    – zabezpečovanie dohľadu nad pracovným prostredím
    – návrhy opatrení, posudzovanie rizík, vypracovanie prevádzkových poriadkov u zamestnávateľa z hľadiska možného vplyvu na zdravie zamestnancov
    Zabezpečovanie úloh v oblasti PZS u zmluvných klientov.

    Požiadavky na uchádzača

    – znalosti z oblasti preventívneho pracovného lekárstva
    – znalosti z oblasti hodnotenia zdravotných rizík na pracoviskách
    – znalosti z oblasti posudzovania faktorov pracovného prostredia
    – samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť,
    – vedenie motorového vozidla

    práca v tíme, možnosť vzdelávania

    Prax v odbore je výhodou.

    POZOR! Prosíme do e-mailu uviesť miesto výkonu práce: Bratislava, inak Vaša žiadosť nebude akceptovaná

    Spoločnosť bude kontaktovať len vybraných uchádzačov na osobný pohovor a to telefonicky alebo e-mailom.

    -Poskytovanie bezpečnostno-technických služieb, služieb technika požiarnej ochrany a pracovnej zdravotnej služby
    – Poskytovanie služieb v oblasti životného prostredia a civilnej ochrany
    – Koordinácia BOZP na stavenisku.
    -Vývoj a predaj softvérových aplikácií.
    -Vykonávanie odborných prehliadok a skúšok vyhradených technických zariadení.
    – Servis a kontrola požiarnych zariadení (hasiace prístroje, požiarne vodovody, požiarne uzávery).
    -Vykonávanie všeobecných a odborných školení v oblasti BOZP.
    -Poskytovanie poradenstva v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a požiarnej ochrany.
    – Zabezpečovanie kurzov prvej pomoci.

    Možný dátum nástupu

    Dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    BE-SOFT a.s.

    Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý