Konzultant

    0 184

    1906918

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-09-02 18:43:06

    • Klientský pracovník
    • Konzultant
    • Obchodný zástupca
    • Odborný predajca
    • Priehradkový pracovník

    • Bankovníctvo
    • Doprava, špedícia, logistika
    • Ekonomika, financie, účtovníctvo
    • Obchod

    – telefonická a osobná komunikácia s klientmi z databázy spoločnosti
    – obchodné stretnutia v priestoroch spoločnosti
    – informovanie klienta o zmenách v oblasti dôchodkových pilierov
    – audit (analýza ) produktov klienta
    – evidencia a reporting vybraných činností
    ( Prvé 2 mesiace – skúšobná doba )

    Požiadavky na uchádzača

    – schopnosť samostatne pracovať po zaškolení
    – schopnosť a vôla učiť sa
    – nadšenie pre obchod
    – pozitívne myslenie
    – komunikatívnosť
    – časová flexibilita
    – tímový hráč

    – služobný telefón
    – odborné interaktívne školenia
    – práca v reprezentatívnych priestoroch spoločnosti
    – právne a účtovné služby bezplatne
    – firemné teambuildingy
    – mladý, dynamický kolektív ( rodinné prostredie )
    – možnosť kariérneho rastu
    – pravidelné odmeny ( dovolenky, finančné odmeny, wellnes a pod.)
    – sviatky a víkendy voľné

    Oceňujeme pozitívny prístup k práci a zmysel pre humor 🙂

    Viac informácii o nás nájdete tu:

    Kariéra

    Sme kolektív ľudí, ktorý je presvedčený, že tento druh práce sa dá robiť poctivo, kvalitne a hlavne dlhodobo. Máme unikátnu štruktúru, kde sa klientom v každej oblasti sprostredkovania venuje odborník zameraný na danú oblasť.

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Libertas Group s.r.o.

    12

    Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia