Kontrolór/ka kvality Námestovo

    0 130

    2086227

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-17 10:34:10

    • Kontrolór kvality

    • Automobilový priemysel

    Popis práce

    – vizuálna kontrola dielov
    – balenie dielov
    – práca v trojzmennom pracovnom režime

    Požiadavky na uchádzača

    – manuálna zručnosť, precíznosť, samostatnosť, prax v oblasti kontroly kvality vítaná, dobrý zdravotný stav!

    – práca bez sprostredkovateľských poplatkov
    – istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
    – komplexná starostlivosť EDYMAX koordinátorom
    – lokálny nábor, BEZ UBYTOVANIA!

    Kontakt:
    L. Kučera
    mobil: +421 908 054 257

    Grétka Tvrdá
    e-mail: gtvrda@edymax.com
    mobil: +421 905 985 632

    EDYMAX – PRÁCA PRE VÁS.

    • EDYMAX je silná a spoľahlivá personálna agentúra.
    • Za 11 rokov pôsobenia na Slovensku sme už našli prácu pre 60 tisíc ľudí. Na Slovensku, v Českej republike a v Nemecku
    • Ponúkame prácu vo významných firmách. V automobilovom, elektrotechnickom, strojárskom priemysle a ďalších.
    • 5 000 našich zamestnancov má v EDYMAXe istotu stabilnej práce a pravidelnú výplatu mzdy.

    Možný dátum nástupu

    Ihneď !

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    EDYMAX SE

    5000

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov