Kontrolór kvality v Strečne – nepremeškajte príležitosť! (Ref. č.: 23036)

    0 174

    2050512

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-17 11:42:42

    • Kontrolór kvality

    • Automobilový priemysel

    Popis práce

    – kontrola kvality
    – pomocné manuálne práce
    – práca vhodná pre mužov

    Požiadavky na uchádzača

    – ochota pracovať na tri zmeny
    – dobrý zdravotný stav

    – doprava zabezpečená zo smerov Martin, Žilina a Turčianske Teplice
    – agentúrny zamestnanec s platom kmeňového

    Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme odpovedať iba tým, ktorí spĺňajú stanovené podmienky. Za pochopenie ďakujeme.

    Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti NEXTJOB, s.r.o., IČO: 44 887 183 súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

    NEXTJOB, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá sa špecializuje na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu na Slovensku i v zahraničí. Dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť potreby zamestnávateľov i zamestnancov. Naše služby sú realizované spoľahlivými, vyškolenými a na výsledok orientovanými profesionálmi, ktorí detailne ovládajú charakter svojej práce.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    NEXTJOB, s.r.o.

    20

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov