Kontrolór kvality v Liptovskom Jáne a Dolnom Kubíne

    0 182

    2072926

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-05 17:28:36

    • Kontrolór kvality

    • Automobilový priemysel

    Kontrola komponentov do automobilového priemyslu a bielej techniky. Optická kontrola, meranie kalibrom.
    Miesto výkonu práce v Liptovskom Jáne alebo v Dolnom Kubíne.
    Do predmetu uveďte prosím o ktoré miesto výkonu práce máte záujem!

    Požiadavky na uchádzača

    – Zodpovednosť
    – Flexibilita
    – Práca v tíme
    – Chuť učiť sa nové veci

    Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

    Firma Exact Systems poskytuje služby v oblastiach: Triedenie, Prepracovanie, Kontrola, Montáž, Containment, Kontrola Finálneho produktu, Reprezentovanie zákazníka a Controlled Shipping Level 2
    Exact Systems je hlavným dodávateľom služieb kontroly, prepracovania a triedenia pre mnohé podniky v Poľsku, Slovensku a EU. Všetky podrobné informácie nájdete na www.exactsystems.eu .

    Možný dátum nástupu

    07.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    Exact Systems Slovakia s.r.o.

    700

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov