Kontrolór kvality (strojárska výroba)

    0 193

    2064073

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-27 10:11:47

    • Kontrolór kvality
    • Strojný inžinier
    • Technik

    • Automobilový priemysel
    • Manažment kvality
    • Strojárstvo
    • Výroba

    Popis práce

    • Vykonávanie vstupnej/medzioperačnej/výstupnej kontroly
    • Kontrola výrobného postupu (delenie materiálu plazmou,
    ohraňovanie, obrábanie, zváranie, obrusovanie, vŕtanie, lakovanie/
    zinkovanie/ pieskovanie) z hľadiska kontroly kvality
    • Kontrola kvality podľa určených postupov a podľa požiadaviek ISO
    • Spracovanie a vedenie príslušnej evidencie, prehľadov a reportov
    • Príprava a spracovanie protokolov pre expedíciu hotových produktov
    • Spracovanie a evidencia zákazníckych reklamácií
    • Implementácia, kontrola a dodržiavanie systému 5S na pracoviskách
    • Vykonávanie ďalších činností podľa rozhodnutia nadriadených
    zamestnancov
    • Práca v dvojzmennej (trojzmennej) prevádzke

    Požiadavky na uchádzača

    Skúsenosti s prácou vo výrobnej strojárskej spoločnosti výhodou
    Skúsenosti s prácou na oddelení kontroly kvality výhodou
    Aktívny prístup k riešeniu problémov
    Samostatnosť, zodpovednosť
    Komunikatívnosť, zmysel pre tímovú prácu
    Lojalita

    • Zaškolenie na pracovnú pozíciu
    • Zodpovedná práca s vysokou mierou sebarealizácie s perspektívou
    dlhodobej pracovnej príležitosti v stabilnej a renomovanej
    zahraničnej spoločnosti
    • Primerané platové ohodnotenie
    • Prémiová zložka k platu
    • Príplatky k platu
    • Závodné stravovanie
    • Pitný režim
    • Podmienky pre trvalý rozvoj, osobný a profesionálny rast
    • Možnosť využitia cudzieho jazyka

    Ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti.
    Vzhľadom na množstvo záujemcov budeme odpovedať len vybraným uchádzačom a pozveme ich na osobný pohovor.
    Ďakujeme za pochopenie.

    Enpay Transformers Components, s.r.o. je výrobcom rôznych komponentov do transformátorov – výroba magnetických obvodov do transformátorov, výroba izolačných komponentov, atď. Takmer 100 % produkcie sa vyváža do zahraničia. Odberateľmi sú významne nadnárodné spoločnosti ako napr. Siemens, ABB, Ritz Instruments, Alstom, Schneider atď.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    ENPAY TRANSFORMER COMPONENTS, s.r.o.

    Elektrotechnický priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý