Konštruktér/ka lisovacieho náradia

    0 149

    2027049

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-25 11:44:37

    • Konštruktér

    • Automobilový priemysel
    • Strojárstvo

    – vykonávať konštrukčné práce v súlade so zadaním zákazníka, vedúceho projektu a vedúceho konštrukcie
    -konštrukčnými prácami sa rozumie:
    -tvorba modelov
    -tvorba výrobno – výkresovej dokumentácie podľa zákazníckych noriem, zvyklostí a interných predpisov
    -zmenové riadenie
    -technické práce potrebné pre tvorbu sprievodnej dokumentácie a iné projektové účely
    -dodržiavať termíny konštrukčných a technických prác
    -dodržiavať pravidlá a smernice kvality konštrukčných a technických prác
    -kontrola úplnosti, správnosti a kvality pridelenej práce

    Požiadavky na uchádzača

    Vyžaduje sa flexibilita, samostatnosť a komunikatívnosť.

    Žiadosť, životopis a kópiou dokladu o ukončení vzdelania zaslať na adresu:
    Kuka Enco Werkzeugbau spol. s r.o.
    P.O.BOX 46
    Štúrova 1
    018 41 Dubnica nad Váhom
    alebo e-mail : personalne@kukaenco.sk
    K žiadosti priložte súhlas s evidovaním osobných údajov vo firemnej databáze.
    Kontaktovaní budú len vybratí uchádzači spĺňajúci všetky podmienky.

    Koncern KUKA, jeden z najvýznamnejších výrobcov robotov a automatizačnej techniky, už viac ako 17 rokov vyrába v Dubnici n/V lisovacie nástroje a navrhuje zváracie linky pre karosérie automobilov

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    KUKA ENCO WERKZEUGBAU, spol. s r.o.

    146

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • CATIA – pokročilý